OK Tyto stránky využívají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Nastavení cookie

CO JE APLIKACE RSP ?

Aplikace RSP je online řešení obsahují kontakty, informace a vazby jednotlivých účastníků stavebního trhu včetně investorů.

Pro každého klienta je speciálně připraveno jeho vlastní cloudové řešení, které obvykle obsahuje informace z vybraných účelů nebo krajů, a je každodenně aktualizováno a doplňováno o nové zakázky a kontakty.

Každá Aplikace je připravena pro více uživatelů, tak aby každý z nich měl své komfortní nastavitelné pracovní prostředí a mohl filtrovat a sledovat pro něho nejpodstatnější akce.

U každého kontaktu (Investor, Projektant, Generální dodavatel) jsou uvedeny informace o jejich dalších aktivitách – máte možnost vidět, co daná společnost zrealizovala, realizuje nebo co připravuje do budoucna.

CRM Aplikace umožňuje plánování, delegování, jednotlivých informací, komunikací, úkolů pro uživatele a další pokročilé funkcionality včetně exportů informací a kontaktů.

Součástí každé Aplikace RSP jsou i vstupní proškolení uživatelů v sídle klienta.

V případě, že potřebujete informace přímo ve Vašem CRM systému, máme připraveno XML rozhraní, se kterým budete mít snadno každý den aktuální informace přímo ve Vašem obvyklém pracovním prostředí.